Harjumaa Haljastus

Aastatepikkuse kogemusega maastikuehituse loomisel nii eramutele kui ka äriprojektidele, on Harjumaa Haljastus  siin, et aidata teil saavutada täiuslik haljastus ja kõik sinna juurde sobituvad elemendid. Meie spetsialistide meeskond on pühendunud põhjalike lahenduste pakkumisele alates kujundusest kuni teostuseni, kõigis teie maastikukujunduse ja ehituse projektides. Üle 15-aastase kogemusega antud valdkonnas pöörame tähelepanu igale pisimale detailile ja arvestame teie konkreetsete soovidega. Meie ulatuslik kogemustepagas ning pidevalt ajakohastatud teadmised meetoditest ja materjalidest tagavad alati kvaliteetsed tulemused.

Oleme uhked oma võimaluse üle kohandada meie teenuseid vastavalt teie konkreetsetele nõudmistele, sõltumata nende tüübist, suurusest või eelarvest. Austus, sõbralikkus ja diskreetsus on meie pühendumuseks, mis tagab, et meie kliendid tunnevad end kodus või äriruumides mugavalt. Usaldage meid pakkuma teenust, mis on mitte ainult erakordne, vaid ka personaalselt teie vajadustele kohandatud. Usaldage meid kõigi oma maastikukujunduse, haljastuse, ehituse ja veekogude rajamise küsimuste korral. Võtke meiega ühendust, et alustada oma unistuste väliala ja aia loomist.

Harjumaa Haljastus

Terviklahendused

Kujundusest kuni teostuseni kõik haljastus-  ja ehitustööd ühelt teostajalt

Kogemused

Üle 15 aasta kogemusi haljastuse ja haljastus-ehituslike tööde teostamisel

Pühendumine

Arvestame tööde teostamisel ka kõige detailsemaid iseärasusi ja soove

  • Terviklahendused
  • Ehituslikud tööd
  • Veekogude rajamine
  • Terrassid, piirded ja sillutised

Harjumaa Haljastus

Koondades teie ideed, meie kujunduskogemuse ja erialateadmistega, saame koos töötada selle nimel, et luua teile ideaalne väliala.

Timo Tasane

Timo Tasane

Projektijuht

Revo Kulla

Revo Kulla

Projektijuht

Otsite parimaid haljastus- ja ehitusteenuseid?  Olete leidnud need!

Harjumaa Haljastus pakub professionaalsust maastikuprojektide loomisel ning ajale vastupidavate konstruktsioonide ehitamisel.