OLEME ÜHENDUSES

Helistage: 56 699 060

Võtke meiega ühendust

Seda saiti kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google privaatsuspoliitika ja  teenusetingimused.

Timo Tasane

Revo Kulla

Korduma kippuvad küsimused

Kas Harjumaa Haljastus toimetab ainult Harjumaal?

Teostame töid kõikjal üle Eesti. Eelistatult Harjumaal ja lähimaakondades.

Kas Harjumaa Haljastus teostab ainult haljastustöid?

Oleme spetsialiseerunud ennekõike era- ja ärihoonete väliruumi rajamise terviklahendustele. Teostame pinnasetööd, rajame teed ja platsid, ehitame terrassid, paigaldame piirdeaiad ja väravad. Ehitame abihooned, paigaldame laste mänguväljakud ja lipumasti. Loomulikult rajame ka haljastuse, muru ja veekogud.

Kui palju maksab ....?

Meie pakutavate teenuste puhul on äärmiselt keeruline hõigata välja ühikuhindasid. Kui koostaksime hinnakirja ja kirjutaksime sinna, et tänavakivi paigaldus alates …€/m², siis oleks see petmine. Igale projektile läheneme individuaalselt. Maksumus sõltub konkreetse töö/projekti keerukusest, töö mahust, töö teostuse aastaajast, materjalide eripäradest ja objekti asukohast. Teostame töid konkurentsivõimeliste hindadega.

Kas teostatud töödele on garantii ?

Meie teostatud töödele ja paigaldatud materjalidele on mõistagi seaduses ettenähtud mahus ja ajaraamis garantii. Garantii tingimused fikseeritakse täiendavalt ka alati meie töövõtulepingus.

Taimmaterjalile anname garantii vaid siis, kui nõuetekohane järelhooldus on kas kliendi poolt rangelt tagatud, või hoopis teostatud meie, kui töövõtja enda poolt. Lihtsaim viis on selleks sõlmida hooldusleping.

Saatsite hinnapäringu aga me pole nädala jooksul vastatud ?

Pingutame alati, et kõikidele põnevatele projektidele koostada konkurentsivõimelised hinnapakkumised. Paraku haljastustööde hooajal tempokate toimetamiste kõrval võivad mõningad kirjad/hinnapäringud jääda tähelepanuta. Kui me pole nädala jooksul teile vastanud, siis palun võtke ühendust telefoni teel.

Kas Harjumaa Haljastus otsib hetkel uusi töötajaid?

Me pidevalt ja aktiivselt uusi töötajaid ei otsi. Meil on pikkade tegutsemisaastate jooksul väljakujunenud oma töökas kollektiiv kes kõik on ala spetsialistid.

Kui aga meie tegemised pakuvad tõsiselt huvi ja olete haljastus- ja/või ehitustööde teostamise varasema kogemuse ja/või vastava haridusega aktiivne ning tegus inimene, siis oma sooviavalduse võite ikka saata emailile: info@haljastaja.ee

Otsite parimaid haljastus- ja ehitusteenuseid?  Olete leidnud need!

Harjumaa Haljastus pakub professionaalsust maastikuprojektide loomisel ning ajale vastupidavate konstruktsioonide ehitamisel.